24 Saat Güvenilir Hizmet Sağlayıcınız!
logo
Teklif İste...
  • E-Posta

    info@barsel.com.tr
  • Telefon

    +90(216) 507 16 88
  • Faks

    +90(216) 507 16 87

HİZMETLERİMİZ

weare-1

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama; kimyasallara, sürtünmeye, aşınmaya karşı dayanıklı, dekoratif, kolay temizlenebilir, hijyenik ve estetik görünümlü bir zemnin kaplama yöntemidir.

weare-2

Basınçlı Su ile Yüzey Temizliği

Ortalama 1000 - 2500 bar basınçlı su jeti uygulaması ile temiz bir yüzey elde edilmektedir. Bu doğrultuda muhtemel yapılacak boya uygulamasıda kusursuz olmaktadır.

weare-3

Raspa ve Boyama

Tüm yüzey çeşitlerinde zaman ve çevresel şartlar nedeni ile tahribat görmüş, yıpranmış ve paslanmış alanlar raspa ön hazırlığı ile hazırlanarak boyanmaktadır.

weare-4

Kumlama

Tank kazanı, tır dorsesi, çelik konstriksiyon, depo, arıtma teesisi, vinç, iş makinası ve korkuluk gibi yüzeylerin sulu ve kuru basınçlı büskürtme yöntemi ile temizlenmesidir.

weare-5

Tank ve Depo Temizliği

Tank ve depolarda oluşan dip çamuru, tortu, pas gibi oluşumların temizlenme süreci sonrasında alana uygun tipte boya ile boyanması faaliyetlerini titizlik ile sürdürmekteyiz.

weare-6

Vinç ve Kumlama

Zaman içerisinde yıpranan vinçler pas ve boya kalıntılarından kumlama yöntemi ile kusursuz bir şekilde arındırılır akabinde boya uygulaması yapılarak ömrü uzatılır.